Lipolaser

Lipolaser wykorzystuje zimny laser diodowy, który emituje niską intensywność światła, dzięki czemu komórki tłuszczowe są podgrzewane w kontrolowany sposób, tak aby nie narażać skóry i otaczających tkanek na uszkodzenia. Lipolaser jest popularnym zabiegiem, ponieważ nie wymaga skalpela ani długiego okresu rekonwalescencji, a sesje są stosunkowo szybkie i bezbolesne. Najczęściej stosuje się go do modelowania sylwetki oraz redukcji centymetrów w obszarze brzucha, ud oraz ramion.

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Efekty

redukcja tkanki tłuszczowej
wygładzenie skóry
poprawa procesów metabolicznych
redukcja cellulitu

Na czym polega działanie lipolasera?

Lipolaser to sprawdzona i nowoczesna technologia wykorzystująca zimny laser diodowy o długości 635/650 nm, który działa na komórki tłuszczowe, stymulując ich naturalny proces rozpadu. Skutkuje to uwolnieniem tłuszczu, który następnie jest naturalnie usuwany z organizmu. Po lipolaserze można spodziewać się redukcji tkanki tłuszczowej oraz poprawy wyglądu sylwetki. Technologia ta jest popularnym zabiegiem, ponieważ nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i użycia skalpela.

Czy po lipolaserze schudnę?

Lipolaser wspomaga proces odchudzania, ale – co ważne – nie zastępuje zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Dlatego, aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zaleca się połączenie zabiegów ze zbilansowaną dietą oraz regularnym ruchem, co pozwala na efektywną utratę kilogramów i centymetrów.

Czy lipolaser coś daje?

Lipolaser nie tylko redukuję tkankę tłuszczową oraz modeluję sylwetkę, ale również wygładza skórę i zmniejsza widoczność cellulitu. Co więcej, wspomaga procesy metaboliczne, co ułatwia spalanie tłuszczyku. Najlepszym potwierdzeniem efektywności zabiegu są pozytywne opinie naszych klientek.

Czy lipolaser coś daje?

Lipolaser nie tylko redukuję tkankę tłuszczową oraz modeluję sylwetkę, ale również wygładza skórę i zmniejsza widoczność cellulitu. Co więcej, wspomaga procesy metaboliczne, co ułatwia spalanie tłuszczyku. Najlepszym potwierdzeniem efektywności zabiegu są pozytywne opinie naszych klientek.

Na jakie partie ciała stosuje się lipolaser?

Zabieg z użyciem zimnego lasera diodowego przeznaczony jest dla pań chcących zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała. Można go wykonać na takich obszarach, jak:

  • ramiona
  • plecy
  • brzuch
  • pośladki
  • uda
  • obszar pod kolanami

Po jakim czasie widać efekty lipolasera?

Czas pojawienia się efektów po zabiegu z użyciem lipolasera jest kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników, takich jak ilość tkanki tłuszczowej do zredukowania, stan skóry, czy styl życia. Ponadto każdy organizm reaguje inaczej, dlatego rezultaty mogą się różnić u poszczególnych osób. Niektóre klientki zauważają pierwsze zmiany już po kilku zabiegach, podczas gdy u innych proces ten może trwać dłużej.

Czego nie wolno po lipolaserze? Zalecenia pozabiegowe

Chcąc osiągnąć najlepsze rezultaty, warto przestrzegać kilku ważnych zasad

  • unikaj wykonywania intensywnego treningu, rekomendujemy jedynie ten umiarkowany, jak rower, pływanie, nordic walking, marszobieg itp.
  • zrezygnuj ze stosowania agresywnych preparatów na skórę – po lipolaserze można ją posmarować jedynie oliwką lub delikatnym kremem
  • zaprzestań przyjmowania produktów światłouczulających, antybiotyków, sterydów czy leków rozrzedzających krew
  • unikaj wystawiania miejsca zabiegowego na słońce przez minimum 14 dni po zabiegu

Powyższe zalecenia pozabiegowe mają na celu wspomóc proces regeneracji tkanki tłuszczowej i skóry. Ich zadaniem jest także zapewnienie bezpieczeństwa klientce decydującej się na zabieg z użyciem zimnego lasera diodowego.

Laserowe wyszczuplanie w Chrzanowie – jak przygotować się do serii zabiegów?

Aby przeprowadzić serię zabiegów w sposób bezpieczny i komfortowy, należy zwiększyć ilość przyjmowanej wody, zadbać o zdrową dietę i zażywać regularnej aktywności fizycznej.